FOTOREPORT: KARLOVARSKÁ VETERAN RALLYE V KYSELCE

O závody veteránů není v poslední době v západních Čechách nouze. Nejedná se přitom o překvapení. Lázeňský duch, vznešená architektura a nádherné parky tamních měst k pořádání podobných akcí přímo vybízejí. Nejedná se přitom pouze o známé Karlovy ..

FOTOREPORTÁŽ: ZÁVODY VETERÁNŮ CARLSBAD CLASSIC 2015

Návrat do časů, kdy byl vůz pojímán nikoli pouze jako objekt masové produkce, ale spíše jako umělecké dílo, sliboval zprostředkovat již 3. ročník Carlsbad Classic – závodu veteránů na čtyřech kolech. Hlavní dějství rallye se odehrávalo v Karlových Varech, ..

KVIFF STÁLE ŽIV(Í) A V KONDICI

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech (KVIFF) si letos získal více pozornosti než tomu bylo v posledních letech obvyklé. Jubilejní 50. ročník do západočeských lázní přitáhl i ty, kteří běžně podobnému “druhu zábavy” příliš neholdují. A to ..

INVESTICE ROKU: JE PRO VÁS VETERÁN VHODNÁ KOUPĚ?

Investování často bývá srdeční záležitostí a vyhodnocování jeho úspěšnosti na konci kvartálu či celého roku se pro mnohé stává adrenalinovým zážitkem. Titul “investice roku” by si však loni pravděpodobně neodnesly tradiční instrumenty typu akcií, ..

LATTÉ FAKTOR – JAK VYZRÁT NA DROBNÉ HLOUPÉ VÝDAJE

Známe to všichni. Na začátku týdne si vyberete z bankomatu peníze na “běžné” výdaje a spokojeně je vložíte do peněženky s domněním, že vám nějakou tu dobu vydrží. Po několika dnech však přijde nemilé zjištění. Váš původní obnos se někam vypařil. ..